אודות

שמי איילה אני בת 52

עוד משחר ילדותי הייתי מקור להתייעצות והכוונה, כל חיי עסקתי בהתבוננות ועזרה לזולת. במסע של חיי כחשבת בתחום הכספים פגשתי אנשים מקסימים בתקופות שונות ומכולם למדתי קצת על עצמי ועל מהות החיים.

לפני כעשור החלטתי לצאת למסע של גילוי עצמי בתהליך מתמשך בעל אתגרים משני תודעה, ומעבר למראה החיצוני המשתקף אליכם , נמצאת דמות רגישה בעלת יכולת לצלול פנימה אל תוך העולם הרגשי שלכם ולהבין מה הפוטנציאל הטמון בכם, למצוא את הייחודי והמיוחד את האור הפנימי שלכם .אני מזמינה אתכם להתחבר לעוצמות הפנימיות ולאפשר לכם להתחיל תהליך צמיחה חיובי ופורה .כמפתח לחיים שמחים, הכל פתוח לפניכם וצריך רק לבחור את הדרך,הדרך ליצירת השקפת עולם חדשה.

בהשכלתי הרוחנית למדתי סדנאות רבות :
תקשור, רייקי 1+2, קריאה בקלפי טארות, תטה הילינג, לימודי אימון אישי במכללת גומא .פיתחתי סדנאות והרצאות להעצמה, ייעוץ ואימון עסקי בשיטת אלפא של ניר דובדבני מנטור להצלחה עסקית. מאסטר NLP בהנחיית ד"ר אריה קגן לשינוי תפוסי התנהגות והתפתחות אישית, הסמכה להנחיה בדמיון מודרך. הנחיית קבוצות ועוד סדנאות רבות משנות תודעה.

בתהליך נהדר של בניית הערכה עצמית באמצעות ייעוץ ואימון עסקי ואישי. שילוב מסרים רוחניים בשיטה מיוחדת שפיתחתי, עזרתי ועוזרת לאנשים ועסקים רבים לראות את היעדים וללוות כל הדרך להצלחה אישית ועסקית, להגשים חלומות ולהגיע למימוש עצמי.

הנרטיב שלי – הסיפור שלי

אני רוצה לשתף אתכם בסיפור האישי שלי ואיך הגעתי לאימון אישי ועסקי .
כיום אני מאמנת אישית ועסקית ליצירת שינוי וקבלת החלטות. אני עוזרת לאנשים ועסקים למצוא את האיזון בין חומר לרוח ולהגיע למימוש הפוטנציאל האישי והעסקי. לפני 8 שנים הגעתי לסדנת מודעות ושם בפעם הראשונה בחיי עשיתי מדיטציה, ומשם התחלתי תהליך לגילוי עצמי שהפך אותי ממכונת קריירה ,טיפול בילדים ואשת איש, לאדם השלם שאני היום. הגעתי לסדנה מלאת פחדים, איבדתי את האמון בעצמי וביכולות שלי.
בתהליכים הקצרים שחוויתי שחררתי מתוכי רגשות מודחקים ועלו למודעותי זיכרונות כואבים שעשיתי איתם תהליך של סליחה .התמלאתי אנרגיה של שמחת חיים וכוחות חדשים. בעקבות החוויה המעצימה החלטתי להירשם למסלול הכשרת מאמנים ,מנחת סדנאות ,ואימון עסקי. הרצון לעזור לכמה שיותר אנשים נשים ועסקים ולאפשר לאחרים חוויות ריפוי דומה לזו שאני עברתי.

הייתי אשת קריירה מצליחה ניהלתי מחלקות כספים בחברות, אימא לשלושה ילדים מקסימים ומוצלחים ונשואה באושר. אולם תמיד הרגשתי שהיה חסר לי משהו…………. מכירים את התחושה החזקה שמגיעה לאחר השקעה מרובה ,וככל שאת משקיעה כך את שוקעת, הרגשתי שאני על הסף ואין מפלט . עוד יום עובר ארוך ומיגיע במשרד התחושה שהגיע הזמן לעשות שינוי. והשאלה מה הלאה ?איך ?ולמי יש זמן לחשוב על זה ? בתוך תוכי זה ברור נועדתי ליותר מזה, הרבה יותר מזה, אז מה עושים עם הכאב הזה שמפלח את הלב את הנשמה? נדמה שכל התחנות שעברתי בחיי הרוחניים היו הכנה לתהליך המשמעותי בזיהוי היעוד שלי, הבנתי שהיעוד שלי הוא לעזור לאנשים נשים ועסקים ,לאמן ,ללוות במעברי החיים בשמחה, אהבה והבנה תוך החיבור למהות האמיתית ולאור. כיום אני מבינה שכבני אדם כולנו דומים בכך שלכולנו יש פחדים ,רצונות וחלומות, שכולנו רוצים להרגיש אהובים ושייכים, לכן אני מרגישה היום יותר חופשיה מבעבר להתקרב לאנשים להיפתח, להיחשף, וליצור קשר בעל משמעות, לתחושה שכל אחד מכם יכול להגשים את עצמו אישית ועסקית, כמפתח לחיים שמחים אתם יכולים לבחור את הדרך בהומור באהבה והכרת תודה.